ik wilde eerst anoniem deze vraag stellen maar waarom ook.
Iedereen mag reageren als ze mij maar niet HELEMAAL afzeiken.
Sinds vorige week ontdekte ik dat ik zwanger was.
Ben nu iets meer dan 7 weken.
Ik heb al een tweeling van 1,5 jaar. het is erg druk met de kids nu en ik werk ook nog 24 uur en men vriend werkt soms meer dan 40 uur.
Qua oppas hebben we alleen men ouders en men zusje maar dat kan nog veranderen met een 3de erbij.
vandaag was ik bij de verloskundige voor een intake en vertelde mijn verhaal.
zij begon over abortus en daar had ik dus helemaal nog niet aangedacht. gewoon helemaal niet.
Wij hebben een redelijk duur huis, beide een auto, etc etc etc.
ook de ruimte bij ons thuis is niet al te groot en hebben dus geen kamer vrij.
we zullen erg veel moeten verbouwen en qua financieel gezien wordt dit best moeilijk.
Mijn vriend heeft blijkbaar wel zitten denken aan abortus toen ik er met hem over begon toen de verloskundige dit zei. Maar kan het niet over men hart verkrijgen. Zit met zoveel vragen nu.
Staat het kindje straks niet alleen ivm de tweeling. kan ik het aan? hebben we wel oppas? kan het financieel?
hebben we ruimte? hoe gaan we dat straks allemaal doen.
het wordt erggggg moeilijk moet ik zeggen. maar zoals ik al zei kan ik het niet over men hart verkrijgen en kreeg al tranen in men ogen bij het idee.
Ik kan men Kindje toch niet vermoorden. men vriend zei dat het nu nog niets is.
Nou heb hem ff paar foto van aborties laten zien via google. het lijkt wel bijna een kindje met 8 a 9 weken.
nog niet helemaal maar het heeft al iets voetjes en handjes en het belangrijkste vind ik het hartje klopt.
ik weet niet wat ik moet doen.
graag jullie adviezen. iedereen is welkom maar verwijder direct lelijke/gemene antwoorden daar heb ik geen zin aan. Het is al moeilijk genoeg.
wil je nog iets weten laat het weten.
reacties (0)